INTERNET

NET-zdarma.cz

všem zájemcům nabízíme základní připojení k síti internet zdarma. U služby není uplatňován FUP (omezení množství dat), avšak je zde omezení rychlostí a to na 2/2 MB/s, což postačuje na běžnou e-mailovou komunikaci, hledání na internetu a sociální sítě.

Žádné skryté poplatky zde nejsou. Byli bychom však rádi, kdyby bylo možné umístit si u Vás případně naše technologie pro další klienty (tedy např. antény na střechu), není však podmínkou.


Levny.net

klientům, kteří mají náročnější požadavky nabízíme připojení k síti internet, kde není rychlost omezena, nejsou zde ani omezení v množství přenesených dat (FUP). Záměrně neuvádíme maximální rychlost internetu ani agregaci, jelikož všem klientům vždy nabízíme stejné připojení, kde mohou využít maximum z nabízené kapacity v dané lokalitě. Minimum je vždy 20/20 MB/s a pakliže zjistíme, že rychlost se u klientů pohybuje výrazně pod touto hranicí, navyšujeme kapacity případně nepřipojujeme již žádné další klienty. Maximální rychlost není omezena. Pokud tedy v lokalitě máme dostupných např. 50Mb/s, dostanete za jednotnou cenu výše uvedenou rychlost. 


Konektivita pro ISP

klientům z řad ISP nabízíme konektivitu v licenčních i bezlicenčních pásmech, dále zemními kabely, optikou na území celé ČR.  


Lokality, kde jsou naše přípojné body: V současné době je možné připojit se v lokalitách např. Praha - Radotín, Praha - Zbraslav, Radlice, Jinonice, Stodůlky, Řepy, Krč, Budějovická, Vinohrady, Strašnice, Hostivař, Chodov, Opatov... další nové lokalitě se však nebráníme. 

Dále Vás umíme připojit v Havířově a okolí, Most, Litvínov, Jirkov, Louny a okolí.

Technologie: Vždy využíváme bezdrátových spojů a to v licenčních i bezlicenčních pásmech.  Převážně pak v pásmu 5 a 17GHz.